PENTRUL STAFFUL SERVERULUI PROPUNEERE !

Moderatori: Manager, Moderator

Încuiat
DiamonDust
Membru
Membru

Vin Iun 04, 2021 9:21 pm

https://youtu.be/GwLJz-848j8
NU IMI FAC RECLAMA LA CERINTA VOASTRA PENTRU A NU FACE TAM TAM :))
STERGETI POSTU :)) O SA VA TRIMIT SCREEN CU VENIT DE PE CLIP SA FACEM SI NOI UN BAN CINSTIT DACA STITI CUM ZIC CA TOT ZICETI "CA FAC BANI DIN YOUTUBE " SI CA EU CRESC PE BAZA SERVERULUI ^_^

P.s NU E ANTI RECLAMA LA SERVER STATI LINISTIT EU IUBESC SERVERUL ASTA NU IUBESC
97% Din stafull serverului si nu pup pe nimeni in fund ^_^ "EU SUNT EU NIMENI NU E CA MINE"
~Celalalt 1997-2021 ) ~
EHH CREDETI CE VRETI EU MI AM EXPRIMAT PAREREA ^-^
mariusPMF
Membru
Membru

Mie Iun 09, 2021 1:49 pm

=)) Multa dreptate , bravo frate ! Regula cu Vanish e o tampenie , cum sa lasi regula aia activa:)) Ce beneficiu aduce ma Serveru-ului:)) Ce beneficiu ? , Pei ma prietenii mei , Daca tu scrii direct pe Chatul general in joc , [ "blablabla" esti la pc ? ] si esti pe /v , Voi crede-ti ca baiatul sau fata respectiva sau altii playeri care's on , nu apasa TAB si observa ca sunteti pe /v ? ok i-ai dat mute , ce beneficiu ai adus server-ului ? aaa ca ti-ai facut tu activitatea de Staff ?:)), in alta ordine de idei , Serverul e mort din Cauza Staffu-lui , a zis bine baiatul asta , da unii dintre voi va crede-ti prea prea importanti,dar nu sunteti si nici nu ve'ti fii vreodata , aveti doar un grad mai mare care are acces la comenzi , atata tot, si prin asta voi stiti doar sa raspunde-ti copiilor care joaca, in ras , adica sa ii lua-ti peste picior , In alta oridine de idei , pentru afk / afk la ferme , mai copii exista PLUGIN , cum zicea cineva mai jos ca "Domne pe unele sectiuni s-a bagat acest plugin , pe altele nu , deoarece avem nevoie sa ne facem si noi Activitatea ? , prin ce ma sa faceti activitatea ? ca oricum da-ti mute la greu .. La kick va face-ti voi Activitatea ? .. Mai copii ma , baiatul asta , asa cum a spus el , a spus adevarul.Si da serverul se duce in jos deoarece unii din Staff-ul cel nou este prea Toxic cand iti vorbeste , si pe discord , si pe mc , acelasi limbaj de cacat,si acelasi "nas pe sus" Ca ei se cred cineva:)).A si inca ceva,pentru ce'i care nu prea sunt documentati asa bine , pentru regula cu afk , poti pune din essentials sa apara ca este [Afk] automat la toti playerii, sa le dai acces tuturor , in momentul cand apesi Tab , vezi ca acolo scrie "Blabla[AFK]" , simplu nu ? .. off copii ma , si ei sunt Staff ma. Bravo copilu' video bun, like.
M0T0R81K3
Staff
Staff

Mie Iun 09, 2021 2:17 pm

Da...aprob.. ma rog...sunt diferite probleme...mai ales ca unii din staff chiar nu si fac treaba, si nu au activitate (AHAM NU DAU NUME) dar..sunt si niste puncte in plus pentru staff etc ...
incep eu....Nici eu nu ma consider un staff wow... adica nu am facut eu prea multe pentru comunitate pentru ca nici macar nu am avut ocazia..dar am incercat sa imi fac treaba pe server conform regulamentului... si unii copii , ma refer la membrii.. nu inteleg ce e ala regulament si nu intelege ca mi fac treaba..si na uite ca tot pic de vina...
si aici nu vorbesc doar de mine...vorbesc la faza cu "sa ne facem treaba ca staff"
La regula cu dezvaluire vanish : daca un staff se pune pe vanish pe un player cu hack si un alt player ii zice "ba ala e pe vanish" s-ar putea sa nici nu l mai prinda pe hackerul ala ca iese daca e si el destept evident :))
dar da....daca s-ar lucra mai mult la server (Da vico, daca ti ai da putin mai mult interesul pentru server) ar avea serverul mai multe sanse sa supravietuiasca ... da aici nu ma refer numa la vico , ca are si omu treburi si viata sociala... dar pe bune frate...1-2 saptamani ne am rugat de el sa faca pluginul de la jobs de pe 1.16.5 Survival... si doamne ajuta ca s-a apucat de el dar dupa l a scos ca sa mai faca ceva la el... da frt...acuma daca nu e bagat...asteptam
Speram sa isi revina incet incet...dar asta ar implica mai multa treaba din partea staff-ului ....

Ifreeve te pup, mereu si a facut treaba (parerea mea)
Imagine
ShadowRo1
Staff
Staff

Joi Iun 10, 2021 12:02 pm

Salut!
Sunt de acord cu tine din spui ca staff ul ar trebuie sa se schimbe iar cand vine vorba de regula cu dezvaluire vanish eu consider ca nu ar trebui scoasa si doar ar trebui inteleasa de cei din staff eu cand am propus regula cu Dezvaluire vanish iar eu consider ca aceasta regula este folosita abuziv si din cauza asta voi face un ticket in care voi spune clar la ce m-am referit pentru ca se pare ca multi nu o inteleg!
Imagine
Cata_Master_FTW
Staff
Staff

Joi Iun 10, 2021 3:57 pm

O sa se decida daca acea regula mai ramane sau nu
:tc:
Imagine
Încuiat